קמפינג בחוף זיקים

קמפינג בחוף זיקים

מחפשים את היציאה מהשגרה? אנו מציעים חוויה מושלמת לחובבי הלינה בטבע בכלל, ולאוהבי הים בפרט – קמפינג בחוף זיקים. גם חובבי הקמפינג הגדולים ביותר ייהנו מחוויה ייחודית אותה הם לא ימצאו בשום מקום אחר, וזאת בזכות השילוב הייחודי של הנוף, הצמחיה והחיים במקום, ביחד עם עבודה מאומצת ומשותפת הנועדה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכך שכל מבקר יהיה שבע רצון בצורה מירבית. רבים מהמבקרים אצלנו חוזרים שוב ושוב לאתר, ביחד עם חברים חדשים שקיבלו המלצה חמה לבוא גם הם. אתם מוזמנים לקחת חלק במסורת הנמשכת כבר עשרות שנים וממשיכה לגדול בכל שנה ושנה.

מה אנחנו מציעים ? 

קמפינג אוהלים
חלקו הצפוני של החוף מיועד ומותאם לקמפינג. ניתן להקים אוהל לכמה ימים וליהנות משירותי החוף המוכרז.

במתחם תמצאו מגוון אטרקציות: רשתות צל ענקיות, שירותים ומקלחות, עמדות מנגלים, בירזיות, חצאי חביות פזורות לכל אוהבי המדורות באשר הם. לא משנה כמה אתם ומה אתם מעדיפים, כנראה שתהיה לנו לפחות אטרקציה אחת שתעשה לכם את החופשה.

דגשים:

מותר ואף רצוי להקים מדורות במתחם הקמפינג תחת שתי מגבלות חשובות שלא ניתנות לשינוי:
1. המדורות יוקמו אך ורק בחצאי חביות.
2. המדורות יוקמו מחוץ לציליות והסככות בחוף.

דגשים אלו נקבעו כדי לשמור על בטיחות המתחם והשוהים בו, ולכן אי ציות להם מהווה סכנה של ממש למשתתפים ולסובבים אותם, ואף עבירה על החוק.

במתחם הקמפינג שלנו חל איסור על הפעלת רמקולים וגנרטורים בכל שעות היממה כדי לשמור על נוחות ובטיחות השוהים.

עלות קמפינג אוהלים ליממה (עד השעה 16:00):

מבוגר
כמה ימים  מחיר
24 שעות  ₪        40.00
48 שעות  ₪        80.00
72 שעות  ₪       108.00
96 שעות  ₪       144.00
ילד
כמה ימים  מחיר
24 שעות  ₪        30.00
48 שעות  ₪        60.00
72 שעות  ₪        81.00
96 שעות  ₪       108.00

כפי שניתן לראות, הנוף, הייחודיות, החוויה, האטרקציות וגם המחירים הנוחים ייתנו לכם להנות מנופש מיוחד במינו אותו לא תשכחו במהרה. האתר מתאים לחובבי קמפינג בודדים, זוגות, קבוצות חברים, משפחות וכל קומבינציה העולה על רוחכם. חויית הקמפינג אינה ייחודית רק לארצות הברית או ליערות, ואין ספק שכל אדם החובב את חיק הטבע חייב להתנסות לפחות פעם אחת בקמפינג בחוף.