הפקת אירוע ייחודי – זה אפשרי

עונת האירועים בעיצומה, והשאלה רק התחזקה: איך יוצרים אירוע ייחודי, בים באוויר או ביבשה?
הקיץ כבר כאן, והרבה נאמר עליו: חם, מגניב, עונת הים, עונת האירועים, עונת הרחצה ועוד מגוון ביטויים. ככל שהגיל עולה, לרוב נשים לב שיש לא מעט הזמנות שמחכות לנו בתיבת הדואר ובתיבת הוואטסאפ: חתונות, מפגשים משפחתיים ועוד מגוון סיבות לחגיגה שמנצלות את העובדה שניתן לחגוג בחוץ, ביחד עם אור יום שיחזיק עד שנגיע ונבדוק מה יש בבופה וכמובן גם אווירה כיפית ומשוחררת יותר (אלא אם כן מדובר בכנס של חובבי חורף, אבל זה כבר סיפור למאמר אחר).

כדי לצאת ממסגרת האירוע הגנרי והמשעמם, אנחנו צריכים לשים לב לפקטורים שחוזרים בכל פעם מחדש. שינוי של אחד מהם או אפילו של כולם, יכול ליצור חוויה אחרת שהמוזמנים אליה לא ישכחו בקלות (השלב שבא לאחר מכן הוא כמובן, לדאוג שהזכרון עצמו יהיה טוב). מהם הפקטורים המרכזיים שאנחנו ממשיכים לראות שוב ושוב?

כמות מוזמנים: נכון, אנחנו מכירים הרבה אנשים בחיינו, והלחץ מהמשפחה לא עוזר. אבל האם באמת כל מי שאנחנו מזמינים רלוונטי ואבן הדרך לא תוכל להתקיים בלעדיו? האם אירוע אינטימי יותר ייתן לחוגגים את ההזדמנות באמת לשמוח עם כולם, ולא להתרוצץ משולחן לשולחן ולוודא שהם לא שכחו לדבר עם מאות אנשים תוך מספר שעות? בהתחלה אנשים ירימו גבה ויהיו לא מעט לא-מוזמנים שייעלבו, אבל בסופו של דבר האווירה והחוויה ישכיחו את הכל במהרה, וייצרו אינטימיות, וכשמדובר בשמחה ואהבהף מדובר באפקט רצוי במיוחד.

מיקום: עוד הזמנה, עוד אולם, עוד נסיעה לאיזור מרוחק, עוד בופה שממוקם בין כמה עציצים, חופה שנמצאת בחצר, ישיבה בשולחן שנמצא בפנים וכמובן רחבת הריקודים. מיקום שובר שגרה, ייחרט כמיוחד בראשו של כל מוזמן כבר מרגע ההגעה. דוגמא טובה לכך היא אירוע אל מול הים – מדובר בשבירת מוסכמות במובן החיובי, שנותנת לכם את הבריזה המוכרת, ביחד עם נוף שונה ומרגיע, כמו שרק הטבע יודע לתת. כשהסט-אפ שונה, התחושה באוויר משתנה – ובמקרה של אירוע בחוף, לא צריך להמר: יהיה טוב.

הפקה: למה לשבור את הראש? תנו למישהו אחר לעשות את זה. השוק היום מלא במגוון של אנשים יצירתיים ושאפתניים שבחרו לתעל את האנרגיות שלהם כדי לתת לכם הפקה מקורית שלא תמצאו בשום מקום אחר. מפיק טוב הוא מפיק שיבין את הוייב והרצון שלכם מאותו יום מיוחד, ויעשה הכל כדי להפוך לכם את החלום למציאות – והצלחה כזו היא כבר סיבה למסיבה.

האירוע הבא שלכם יכול להיות הראשון שלכם בסגנון החדש – הסגנון שלא מחפש להכנס לתבניות שנתקלנו בהן שוב ושוב. עם האופציות שלנו, אתם מוזמנים לבדוק את האופציה של אירוע אצלנו, בחוף דור או בחוף ניצנים. הבחירה לגבי הפקה או כמות מוזמנים תשאר בידכם, אבל ההנאה מהמיקום המרענן כבר תהיה עלינו – ואין לנו ספק שתצאו מרוצים מההחלטה. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה שתתאים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *