אירועים בחוף זיקים

האירוע בחוף שתמיד רציתם

חוף הים בכלל, וחוף זיקים בפרט, הם מקומות מצויינים לקיים בהם אירועים באווירה של טבע ונוף. אירועים בחוף הים של זיקים מתקיימים בעבור מגוון סיבות ונושאים, אלו אירועים בטבע מהסוג שכיף להיות בהם – בזכות הבריזה, האווירה, המים, הגלים ועוד מגוון סיבות. החוף מתאים לאירועים פרטיים, אירועי מוסדות, לחברות וקבוצות – ישנה גם התאמה מיוחדת למסיבות רווקים ורווקות על החוף לאווירה קיצית ומרעננת. מתכונת האירוע משתנה, גמישה ומותאמת לאופי האירוע ולרצונם ובקשותיהם של המזמינים. לשירותכם בחוף מחלקת אירועים שתסייע לכם להפיק אירוע בדיוק כמו שדמיינתם.

לא משנה מה תבחרו, כל אירוע שיתקיים אצלנו יתנהל בצורה המיטבית ותוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לשביעות רצונכם המקסימלית. אנו מאמינים ברמה גבוהה בכל פרמטר אפשרי, בשירות ללא פשרות ותנאים ללא תחרות. אנו גם מאמינים בשמירה על חיק הטבע ופועלים רבות כדי שהכל יתנהל כשורה ללא שום פגיעה בחי וצומח במקום, ומוודאים שהסטטוס קוו האקולוגי נשמר על ידי המשתתפים והחוגגים.

לכולנו יש זכרונות רבים מחוף הים בכל הגילאים והזמנים, ומטרתינו היא גם לדאוג שהזכרונות הבאים שלכם יהיו זכרונות שייחרטו בליבכם כזכרונות איכותיים ומהנים, עם האנשים הטובים, בזמן הנכון ובמקום הנכון. זה לא משנה מהי הסיבה למסיבה, אצלנו תוכלו לציין אותה כמו שחלמתם.

החוף הצפוני

החוף הצפוני של זיקים מתאים לאירועים לקבוצות של מאתיים איש ויותר. אירועים בחוף הים מתאימים יותר לסוגי אירועים כמו ימי כיף לקבוצות, ימי גיבוש בחוף הים, ימי הולדת, לינה בחוף לבתי ספר ולתנועות נוער, אורחן במסגרת טיולים באזור ועוד. אחת

התוספות שאנו מציעים הן רבות ומגוונות – ישנה אפשרות לשכור רשתות צל על שפת הים בנוסף לאטרקציות כמו מתנפחים לילדים, אוהל בדואי, מוזיקת רקע, מזנוני ברביקיו וכדומה. כל אירוע שמתקיים בחוף שלנו הוא אירוע ייחודי שאינו דומה לקודמיו, ולקוחות רבים חוזרים שוב ושוב לקסם שאותו הם חווים בחוף שלנו.

לקבלת הצעת מחיר, אתם יכולים לפנות אלינו דרך פינת ה"צרו קשר" או הורידו את הטופס בלינק הבא,

אתם יכולים גם לשלוח מייל לכתובת: events@hofim-forum.co.il

אנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה מתאימה במיוחד בשבילכם.