איזה טיפוס של אירוע בים אתה?

אירועים בחוף הם חלק מעולם אחד גדול, עולם שיש בו לא מעט סיבות למסיבות, ציוני דרך, חגיגות, זכרונות טובים ואנשים יפים. בסופו של דבר, אנחנו נכללים בחלק מהן, בין אם אנחנו רוצים ובין אם לא. כל אותם מאורעות יוצרים פסיפס אנשים מאוד מעניין, ויתכן מאוד שאתם חלק מאותה האבן. מעוניינים לגלות מי אתם? המאמר הבא יעשה לכם קצת סדר, או שאולי יפתיע אתכם וייצור קצת בלאגן, אך מה שבטוח – יהיה מעניין.

הזורם – כמו הים, כך גם הוא. תנו לו זמן ומקום, והוא יהיה שם. למעשה, לפעמים הוא כל כך זורם שהוא כבר יהיה שם עוד לפני שאמרתם לו, ולפעמים גם בלי שהוא יידע שיש בכלל אירוע. אלו שמשתייכים לקבוצה הזו רק מחכים להזדמנות, וכשהיא באיזור, הם מריחים אותה ודואגים גם לקבל טעימה. אתם יכולים לסמוך עליהם שהם יבואו ויביאו אחרים, ולרוב הם רק ירימו לך את המסיבה עוד יותר גבוה, ממש כמו גל טרופי.

החמאם הטורקי – לא, לא מדובר בתענוג אקזוטי מהלך, אלא יותר באדם שחם לו, ברמה שמעצבנת אותו ובלא מעט מקרים, גם את הסובבים אותו. הוא לפעמים שוכח שמדובר באיזור עם אקלים מיוחד, ולכן לפעמים ניתן יהיה לראות אותו לבוש בצורה לא מתאימה בעליל, מה שרק מגביר את האירוניה ואת תחושת הסבל שלו. מכיוון שהוא ההיפך מהזורם, אולי כדאי להשאיר את החמאם הטורקי בתור אטרקציה במקומות וזמנים נעימים יותר.

איש הזן – זה לא האירוע, זה המקום. איש הזן מתחבר לים בצורה מיוחדת, כמו שאף אחד וכל אחד יבין בו זמנית. הוא כנראה לא ירקוד לצלילי המוזיקה, ויסתפק בכיסא שממקם את כפות הרגליים שלו בול בגלים המתנפצים על החוף, וזה מבחינתו כבר שווה את הכל. הוא לא ייכנס לאווירה כמו הזורם וממש לא יתלונן כמו החמאם, אבל צריך לפחות אחד כזה בכל מצב.

הממוצע – כמה מפתיע. הוא ירקוד לפחות לחלק מהפלייליסט, אבל יישב ויהנה מהבריזה בזמן שיש את השירים שהוא פחות מתחבר אליהם. למה? כי כשהוא לא שם לב, הוא מגלה שחם לו. כן, הוא מכיל את כולם ביחד, והוא עוד לא יודע את זה.

אלו אנשי האירוע בים, וכנראה שהזדהיתם עם לפחות אחד מהם. מעוניינים לבדוק מי מהחברים שלכם משתייך לאיזה טיפוס באמצעות מאורע משלכם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *